Obóz sportowy Sztutowo 13 – 22 sierpnia

W terminie  13-22 sierpnia 2021 roku jedziemy na obóz sportowo – rekreacyjny do Sztutowa. Naszą bazą będzie –  i tu tutaj zmiana –  Ośrodek Wypoczynkowy Alga https://www.mierzeja.pl/alga   :  zakwaterowanie w nowych budynkach w pokojach 2-6 osobowych z pełnym węzłem sanitarnym. Ośrodek posiada :

stołówkę z dużym tarasem, salę konferencyjną, kręgielnię, salę gier mech. i symulatory, bilard, stół do tenisa stołowego, salę do zabaw. Ponadto na terenie obiektu jest parking, boisko, plac zabaw i miejsce na ognisko lub grilla. Istnieje możliwość korzystania z sali sportowej, boiska, basenu oraz jazdy konnej, basen zewnętrzny.

W programie obozu planowane są: 2 treningi piłkarskie dziennie plus wiele dodatkowych  zajęć rekreacyjnych,   transport autokarem, który zostaje do  naszej dyspozycji w czasie trwania obozu  (dojazd na treningi, wycieczki itp.)

Opieka naszych trenerów i wykwalifikowanej kadry pedagogicznej. Wyjazd zgłaszamy na swoich grupach na fanpage’u.

Wszystkich  którzy zadeklarowali udział w obozie proszę o wpłatę zaliczki w wysokości 500 zł do końca maja  . W ostatnim tygodniu roku szkolnego odbędzie się spotkanie organizacyjno – informacyjne.

Cena za obóz wynosi 1500 ( możliwość wystawienia faktury, realizacja bonu turystycznego 500 plus)